Дерев'яні автонавіси і гаражі від Woodshed - Обирайте і купуйте за кращою ціною в Україні

Піклуєтеся про власний автомобіль, його збереження від негоди і зловмисників? Плануєте використовувати споруди лише з натуральних матеріалів для облаштування ділянки? Ми рекомендуємо купити навіс з екологічно чистої деревини з відмінними технічними характер...

Дерев'яні автонавіси і гаражі від Woodshed - Обирайте і купуйте за кращою ціною в Україні

Піклуєтеся про власний автомобіль, його збереження від негоди і зловмисників? Плануєте використовувати споруди лише з натуральних матеріалів для облаштування ділянки? Ми рекомендуємо купити навіс з екологічно чистої деревини з відмінними технічними характеристиками від виробника.

Купуючи дерев’яний гараж, Ви отримуєте надійне місце для автомобіля. Ретельно продумані розміри допоможуть розмістити в ньому не лише транспортний засіб, а і додаткові аксесуари, інструменти, садовий інвентар.

Навіс для автомобіля від Woodshed - надійний дах за будь-якої погоди

Представлені в каталозі моделі відрізняються компактністю, функціональністю і стильним дизайном. Вироби від нашої компанії - це:

 • висока якість від відомого виробника;
 • екологічність матеріалів, що використовуються при виробництві;
 • зручна і раціонально спланована конструкція;
 • легкий монтаж;
 • досить низька вартість (купити гараж з дерева ми пропонуємо значно дешевше ніж кам'яні аналоги);
 • істотна перевага перед використанням аналогічних споруд з інших матеріалів.

Усі деталі виконані з масиву сосни заводського просушування, спеціально обробленого захисними засобами від провідного європейського бренду. В якості фінішного покрівельного матеріалу для дерев'яного навісу використовується бітумна черепиця. В комплект фінішної покрівлі даху також входить підкладковий килим, металеві карнизні планки з комплектом кріплень.

Як правильно вибрати і купити автонавіс або гараж?

Широкий асортимент в нашому інтернет-магазині дозволяє вибрати оптимальний варіант для кожного клієнта. Зручні моделі на два авто дозволять зберігати транспортний засіб не лише господаря, а і гостей. Компактний дерев'яний навіс стане практичним доповненням до гаража та дозволить ремонтувати або обслуговувати машину на відкритому повітрі.

При купівлі дерев’яного навісу або гаража, Вам необхідно звернути увагу на такі параметри:

 • відповідність розмірів і форми площадки можливого розташування на території ділянки;
 • зовнішній вигляд повинен гармоніювати з навколишнім екстер'єром, ландшафтним дизайном;
 • наявність додаткових елементів (ганок, господарське приміщення);
 • безпека матеріалів;
 • можливість внесення змін до проекту дерев'яної споруди, його коригування під побажання замовника.

Навіс з дерева може бути у вигляді прибудови до існуючого будинку або як самостійна (окремо стояча) споруда. Всі елементи дерев’яних конструкцій мають підвищену зносостійкість, що забезпечена надійним захистом від дії негативних чинників довкілля.

Для зручності в деяких виробах по проекту передбачені вікна/двері. Ворота оснащені стандартними механізмами відкриття. Ви можете купити гараж або автонавіс з дерева бажаного кольору, фактури, з певним набором підлогового покриття і покрівлі.

Проекти автонавісів на одне або 2 авто з актуальними цінами:

Яресь
Яресь 2-1
Яресь 3-1

Проекти гаражів для авто з господарчими блоками або без:

Ждан
Устим
Гордій
Златоус

Чому варто купити навіс або гараж для авто від Woodshed?

Висока якість і індивідуальний підхід до кожного замовлення - запорука успіху компанії на ринку будівель та споруд для дачі/заміського будинку з натуральної деревини.

Наша продукція - це 100%:

 • екологічно чисті і безпечні матеріали;
 • новітні технології для створення досконалих конструкції;
 • ексклюзивний вид;
 • гарантія якості від виробника;
 • відмінні експлуатаційні властивості;
 • вигідне співвідношення "ціна-якість".

Ми даруємо можливість забути про складнощі будівництва і виконуємо послуги з проектування, виготовлення і монтажу "під ключ". У разі потреби доставляємо комплект для самостійного складання з монтажними кресленнями (інструкцією). Можливість вибору способу оплати, безкоштовна консультація досвідченого фахівця роблять процес купівлі легким та швидким.

У нас Ви можете купити гараж або автонавіс з дерева, який неодмінно стане родзинкою Вашої присадибної ділянки. З такою конструкцією Вашому автомобілю не загрожують спека, сніг та дощ. І нехай вибрана модель прослужить довго і ефективно.

Докладніше

НАВІСИ ТА ГАРАЖІ 

Товарів у наявності: 11
Показані 1 - 11 із 11 пунктів
Показані 1 - 11 із 11 пунктів