Дерев'яні альтанки для дачі та саду

Затишна альтанка на заміській ділянці чи дачі є найкращим місцем, де можна добре розслабитися та відволіктися від повсякденної метушні. Можна відпочивати на самоті, так і влаштовувати гучні вечірки та застілля. Серед величезного вибору, представленого на ринку, саме дерев'яні альтанки користуються величезною п...

Дерев'яні альтанки для дачі та саду

Затишна альтанка на заміській ділянці чи дачі є найкращим місцем, де можна добре розслабитися та відволіктися від повсякденної метушні. Можна відпочивати на самоті, так і влаштовувати гучні вечірки та застілля. Серед величезного вибору, представленого на ринку, саме дерев'яні альтанки користуються величезною популярністю. Дерево є традиційним матеріалом для дачних і садових будівель. Воно добре вписується в ландшафтний дизайн, просте в догляді та екологічне!

Садові альтанки з дерева мають такі переваги:

  • доступність. Деревина сьогодні реалізується за прийнятними цінами. Вартість виконання будівельних робіт та інструментів, які будуть використовуватись при цьому, також доступна кожному;
  • довговічність та надійність. При належному догляді бесідка з дерева стійка до впливу вологиі сама при цьому є міцною конструкцією. Правильно спроектована та побудована альтанка від WOODSHED прослужить вам кілька десятиліть;
  • простота будівництва. Будівництво альтанки для дачі займає небагато часу, зокрема тут можна використовувати полегшений фундамент, а дерев'яні конструкції зводяться набагато швидше за цегляні або металеві.

Вибираючи дерев'яні бесідки, необхідно враховувати їх розмір та висоту. Залежно від призначення, розташовувати садові альтанки рекомендується або в безпосередній близькості до житлових приміщень, або у віддаленому куточку саду. Бажано, щоб із неї відкривався приємний вид.

У процесі експлуатації альтанки для дачі слід забезпечити належне обслуговування, зокрема:

  • на зимовий період виносити з альтанки в опалювальне приміщення все, що можна;
  • на дерев'яних поверхнях не повинно залишатися листя. Це може призвести до гниття;
  • деревина повинна регулярно оброблятись спеціальними засобами, які допоможуть захистити дерев'яні альтанки від негативного впливу навколишнього середовища;
  • своєчасно шпаклювати тріщини, що з'являються на поверхні дерева.

Купити садові альтанки з дерева від компанії WoodShed можна по всій Україні

Щоб дерев'яні альтанки простояли якнайдовше і в процесі експлуатації не створювали неприємності, довірити їх будівництво необхідно досвідченим фахівцям, якими є всі наші співробітники =) Ми будуємо малі архітектурні форми для подвір’я та саду вже 5 років. У процесі будівництва використовуємо найсучасніші технології, що забезпечує найвищу якість кінцевого результату.

Замовити садові альтанки можна прямо на сайті woodshed.com.ua. Тут у зручному каталозі представлені проекти бесідок, купити які можна з будь-якої точки України з доставкою та монтажем. Ви можете обрати готове рішення конструкції або ми допоможемо реалізувати індивідуальні творчі задуми будь-якої складності.

Усі будівельні роботи здійснюються відповідно до державних норм та стандартів. Також надається високоякісне гарантійне обслуговування. З будь-якими питаннями звертайтесь до служби підтримки, також можна замовити зворотний дзвінок на сайті. І ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.

Докладніше

АЛЬТАНКИ 

Товарів у наявності: 26
на сторінку
Показані 1 - 24 із 26 пунктів
Показані 1 - 24 із 26 пунктів